Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki wykonujemy maszynami i środkami renomowanej na europejskim rynku firmy KARCHER. Dzięki temu, że pranie odbywa się pod ciśnieniem, dywan jest wyczyszczony dogłębnie, pięknie pachnie, pozostawiona jest delikatna apretura na jego powierzchni - dywan nie wiotczeje.

Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, który był niedostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje usunięty.

Za pomocą dyszy z pierwszego zbiornika wprowadzana jest punktowo pod ciśnieniem woda z detergentem, który dogłębnie czyści dywan, nie przemaczając go, brudna woda jest odsysana do drugiego zbiornika. Dywan jest z wierzchu lekko wilgotny, od spodu jednak suchy. Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła.

Preparat posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno. Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni przez długi czas.
Pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin
Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej
Państwa kanapy i fotele pierzemy metodą estrakcyjną, ponieważ jest to zdecydowanie najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza z metod czyszczenia mebli. Czas schnięcia tapicerki waha się od 3 do 6 godzin. Jeżeli ktoś z domowników jest alergikiem proponujemy dodatkowo skorzystać z usługi eliminacji roztoczy. Wywołujące alergię ekstrementy roztoczy kurzu domowego zostaną bezkompromisowo usunięte, a roztocza wyeliminowane w tym samym czasie. Długotrwałe działanie ochronne powoduje, że obicia tapicerskie są wolne od roztoczy przez 6 do 9 miesięcy po jednorazowej aplikacji.
Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej
Samochody osobowe, samochody dostawcze, ciągniki siodłowe, autobusy - samo pranie tapicerki lub kompleks (całość razem z plastykowymi elementami). Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu pod ciśnieniem bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud zostaje skutecznie usunięty. Do trudnych plam używany odplamiaczy, co pozwala nam na usunięcie 95% rodzajów zabrudzeń !

Polecamy:

Odświeżenie i dezynfekcje pojazdu jak i klimatyzacji przy pomocy Ozonu który pozwala na 100 % skuteczną w 100% neutralizację nieprzyjemnych zapachów (np. dym tytoniowy i wszelkie inne zapachy) alergenów, grzybów i ich zarodników oraz pleśni.
Ozonowanie pojazdów, Odgrzybianie klimatyzacji

Odświeżenie i dezynfekcja pojazdu jak i klimatyzacji przy pomocy Ozonu pozwala na 100 % skuteczną w 100% neutralizację nieprzyjemnych zapachów (np. dym tytoniowy i wszelkie inne zapachy) alergenów, grzybów i ich zarodników oraz pleśni, w samochodach osobowych, dostawczych, środkach transportu publicznego, przestrzeniach ładunkowych, przyczepach kampingowych, itp.
Ozonowanie : usuwanie zapachów, dezynfekcja powietrza
W skład sprzątania wchodzą usługi:

całkowitego ścierania kurzu, odkurzania powierzchni użytkowych oraz podłogowych, pranie firanek zasłonek i innych, mycie okien

Sprzątamy wszelkie pomieszczenia, takie jak:

pokoje gościnne, sypialnie, dziecięce, itp., kuchnie, toalety, pomieszczenia sanitarne i inne.
Sprzątanie domów i biur
Profesjonalizm, fachowość, konkurencyjne ceny
OFERTA
Konserwacja, mycie i czyszczenie powierzchni kamiennych, betonowych ...
Czyszczenie i piaskowanie cegły, kamienia, betonu, piaskowca, ogrodzeń kamiennych i ceglanych. Mycie dachów i elewacji. Poza standardowym oczyszczeniem zabrudzonej powierzchni kostki, czy powierzchni betonowych, dzięki odpowiednim środkom, mamy możliwość przywrócenia pierwotnego koloru kostki brukowej, betonu, powierzchni dachowej, a także zabezpieczenia przed kolejnym zabrudzeniem i niszczeniem.
Czystość przede wszystkim
zadzwoń do nas  tel. 601-385-380